Skip to main content

O nas

Łączenie ludzi i pomysłów

Nasza prawdziwa pasja – namioty do wynajęcia

Oficjalne imprezy w sercu miasta, wyjątkowe wydarzenia na świeżym powietrzu, a może uroczyste obchody ważnej rocznicy? Trudno wyobrazić sobie miejski event bez odpowiedniego przygotowania i zapewnienia bezpieczeństwa oraz wygody uczestnikom.

Najlepiej zrobić to, inwestując w namioty eventowe – w Outdoor Events proponujemy wynajem namiotów na imprezy wsparty kompleksowym montażem i demontażem, aby żaden organizator nie odczuwał presji wiążącej się z koniecznością przygotowania całego wydarzenia.

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

 

Ponad 1000 zrealizowanych eventów z wynajmem namiotów

Jesteśmy z tego dumni. Zajęło nam to 10 lat. Podczas tego czasu zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zbudowaliśmy niesamowity team.

Kreując ważne wydarzenia, organizator chce, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a goście celebrowali chwilę z uśmiechem. Jeśli jednak nie zadba się o namiot bankietowy, który ochroni przed niespodziewanym wiatrem, czy namioty imprezowe pozwalające przetańczyć całą noc, to nie osiągnie się zamierzonego celu.

Wiemy, jak ważne jest dopracowanie eventu w każdym szczególe, dlatego nasza wypożyczalnia namiotów imprezowych stawia na spójność i elegancję. Nasze namioty imprezowe są estetyczne, a ich biel podkreśla tylko całą delikatność i klasę.

Bycie na miejscu, własnoręczny montaż i demontaż sprawia, że możemy dokładnie przyjrzeć się naszym namiotom, dlatego widzimy ich stan i w każdej chwili możemy interweniować.

Wypożyczenie namiotu od Outdoor Events to gwarancja, że nasze namioty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Super, że jesteście. Właśnie takiego współpracownika szukaliśmy.
Pozdrawiam

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Outdoor Events podczas organizacji Światowych Dni Turystyki w Łodzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i jakości świadczonych usług oraz oferowanego sprzętu. Z pewnością skorzystamy w przyszłości z oferty tej firmy. Serdecznie polecamy również ze względu na miłą i sprawną obsługę, a także atrakcyjne ceny.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego‎

Salient has enhanced our user experience and allowed us to move faster than ever and our company is now positioned to scale. We've seen a rediculous growth of 80% in just a few months!

Jack GrahamProject Manager, Coffee Inc

Świetnie zorganizowany event, szybko i na temat. Polecamy.

Orange
Firma

Jesteśmy profesjonalną firmą Outdoor Events. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dużych eventów na świeżym powietrzu.

Wierzysz w magię?

Cała praca wykonana przez nasz zespół jest szybka, skuteczna i łatwa. Skontaktuj się aby uzyskać więcej szczegółów.

E-mail

biuro@outdoor-events.pl

Telefon

+48 600 45 10 45

Dane firmy

NIP: 7272643112

Łódź 94-058
Batalionów Chłopskich 9