O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą

Bazujemy na doświadczeniu zdobytym przy organizacji imprez i wydarzeń realizowanych od 2012 roku. Outdoor Events zajmuje się obsługą imprez plenerowych, a w szczególności wypożyczaniem namiotów wystawowych i imprezowych wraz z wyposażeniem. Posiadamy namioty wykonane z wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych materiałów, o dodatkowo wzmacnianej konstrukcji stelaży.

Oferujemy wyłącznie białe namioty

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie białe namioty, dbamy o to, by nasz sprzęt był elegancki i uniwersalny – po prostu na każdą okazję! Kilkuletnie doświadczenie przekłada się na aspekt bezpiecznego montażu i użytkowania sprzętu. Dążymy do tego, aby nasze usługi były kompleksowe, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o wyposażenie eventowe i konferencyjne, jak i pełne wyposażenie garderob w postaci: krzeseł, stołów, dekoracji, parasoli grzewczych, oświetlenia oraz innych potrzebnych przy organizowaniu imprez akcesoriów. Do naszych namiotów wypożyczamy również podłogi na stelażu oraz wykładziny targowe.

Nieustannie powiększamy asortyment

 aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i mogła sprostać Państwa oczekiwaniom.
Jako firma organizująca różnego rodzaju wydarzenia podjęliśmy również współpracę z firmami oraz instytucjami, które wzbogacają naszą ofertę o dodatkowe usługi cateringowe, obsługę audio-wizualną, rozrywkową oraz usługi tworzące zaplecze sanitarne imprez. Działamy na terenie całej Polski, a dzięki lokalizacji firmy w centrum kraju możemy szybko i łatwo dotrzeć do najbardziej oddalonych miejsc. Nasze usługi świadczymy kompleksowo z dostawą, montażem i demontażem.