Hale namiotowe – obiekty całorocznego zastosowania

Oprócz namiotów ekspresowych, imprezowych
i typu “Spider”, w naszej ofercie znajdują się hale namiotowe. W porównaniu do wyżej wymienionych, hale składają się z modułów, z których każdy ma długość 5m. Poszczególne elementy łączą się ze sobą, co daje możliwość uzyskania przestrzeni o następujących wymiarach: 10x5m, 10x10m, 10x15m itd. 

Hale namiotowe to obiekty plenerowe przeznaczone do zadań specjalnych. Ze względu na znaczną powierzchnię użytkową, hale namiotowe najlepiej sprawdzają się przy organizacji dużych imprez plenerowych takich jak: festyny, pikniki firmowe, konferencje
i plenerowe wydarzenia. 

Biały uniwersalny kolor

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji w rozmieszczeniu ścian, zastosowania okien lub z pełnym wypełnieniem

Możliwość łączenia modułów hali namiotowych ze sobą

Ekipa, która szybko zamontuje obiekt

Możliwy montaż ścianek z oknami lub bez okien (pełne ściany)

Co najważniejsze są to obiekty o zastosowaniu całorocznym!

Specyfikacja i parametry hal

Plandeki hal namiotowych – dachu jaki i ścian mamy wyłącznie w kolorze białym. Istnieje możliwość montażu samego zadaszenia.
W zależności od potrzeb, przeznaczenia lub warunków pogodowych, oferujemy również montaż w dowolnej konfiguracji: okien (plandeka transparentna) lub pełnych, osłoniętych ścian. Ściany frontowe jak i boczne są montowane na prowadnicach. W razie potrzeby można je zsunąć na jedną ze stron.

Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na jakość materiałów z jakich hale zostały wykonane. 

Solidna stalowa konstrukcja o profilu…  oraz plandeka o grubości         .  Trwałość materiałów daje to możliwość całorocznego użytkowania hali namiotowych. 

Halę namiotową możemy wyposażyć w drewnianą podłogę, jednak to bezwzględnie wymaga montażu na równym podłożu. 

Ze względów bezpieczeństwa halę namiotową zabezpieczamy za pomocą kotew wbijanych bezpośrednio do podłoża. Innym sposobem asekuracji w razie niepogody jest zamocowanie hali z podłogą. 

Zapoznaj się z naszą ofertą na dodatkowe wyposażenie eventowe namiotów!Hale namiotowe

Od 5 do 10 m szerokości i co 5m długości

Hale namiotowe

Od 5 do 10 m szerokości i co 5m długości

Zastosowanie hal namiotowych
Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights