Obsługa imprez plenerowych

Szczególna oprawa, czyli namiot eventowy

Co sprawia, że wydarzenia są skazane na sukces? Przede wszystkim dobrze dobrani podwykonawcy, którzy dostarczą namioty cateringowe czy namioty ekspresowe cechujące się wysoką jakością materiałów.

O udanych eventach wiemy naprawdę wiele, ponieważ przez 11 lat mieliśmy okazję zdobyć doświadczenie i obsłużyć ponad tysiąc imprez. Nie bez powodu jesteśmy liderem w województwie łódzkim wśród firm oferujących sprzęt wystawienniczy.

Nasze know-how pozwala stworzyć niezapomnianą, dopracowaną imprezę – bez zbędnego martwienia się, że wypożyczalnia namiotów dostarczy zaniedbane namioty eventowe lub nikt nie będzie miał czasu, aby je dokładnie zmontować i zapewnić przybywającym wysoki standard obsługi. Nasze namioty eventowe przeznaczone są na duże imprezy – szczególnie miejskie, gdzie wymagana jest estetyka.

Namiot ekspresowy wynajem

Kompleksowa organizacja zaplecza koncertowego

Zajmujemy się również kompleksową organizacją i obsługą zaplecza koncertowego dla artystów. Zapewnimy w pełni wyposażone plenerowe garderoby dostosowane do wymagań artystów oraz barierki, toalety, stale współpracujemy z dwoma firmami cateringowymi z województwa łódzkiego, które mają duże doświadczenie w obsłudze tego typu imprez,
W celu otrzymania pełnej oferty, zapraszam do kontaktu.

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights