Bezpieczeństwo podczas eventów

Bezpieczeństwo podczas eventów

Organizacja eventów wiąże się z zapewnieniem bezpieczeństwa ich uczestników. W zasadzie to należy przewidzieć wszystko. Poczynając od niekorzystnych warunków pogodowych a kończąc na wszelkiego rodzaju przeszkodach, utrudnieniach. Ich występowanie stanowi potencjalne zagrożenie dla różnych grup osób biorących udział w wydarzeniu np. dzieci czy osób niepełnosprawnych.

Event - Volvo - Radom 2022 wynajem namiotów wystawienniczych

Jako firma zajmująca się obsługą imprez plenerowych dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa ich użytkowników oraz osób odwiedzających. Wynajmując u nas namioty klient nie musi martwić się o ich zabezpieczenie w razie niepogody. Na bieżąco sprawdzamy internetowe  serwisy pogodowe by jak najlepiej przygotować namioty do trudnych okoliczności.

Rodzaje zabezpieczeń namiotów

W zależności od rodzaju podłoża montażowego, namioty zabezpieczamy w różny sposób. Wykorzystujemy liny lub pasy transportowe, które odciągamy do infrastruktury zastanej na miejscu, kotwimy za pomocą śledzi bezpośrednio do ziemi, nawiercamy do podłoża lub przywozimy ze sobą betonowe dociążenia. Co więcej, w przypadku wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia anomalii pogodowych (silny stały wiatr lub jego porywy, gwałtowna burza, ulewny deszcz) nasza ekipa montażowa jest zawsze na miejscu podczas trwania eventu by odpowiednio szybko zareagować. 

Klienci pytają o zasadność zastosowania zabezpieczeń – względy estetyczne. Należy pamiętać, że namiot jest konstrukcją tymczasową, w przypadku silnego wiatru jest podatny na jego oddziaływanie. W momencie kiedy siła wiatru jest większa niż suma jego zabezpieczeń namiot może się przewrócić. Co stanowi realne zagrożenie dla osób i przedmiotów będących w pobliżu. 

wynajem namiotów ekspresowych Radom

Postepowanie w razie niepogody

W myśl idei, że bezpieczeństwo eventów jest ponad wszystko. Przy silnych porywach wiatru zalecamy by namioty ekspresowe zostały maksymalnie dociążone oraz ich wysokość obniżona do minimum. Kompletnie demontujemy ściany, zostaje samo zadaszenie. W skrajnych przypadkach, jeżeli montaż lub użytkowanie namiotów zagraża zdrowiu, życiu lub uszkodzeniu mienia podejmujemy decyzję o przesunięciu montażu do momentu poprawy warunków lub całkowitym jego anulowaniu.

Wypożyczając namioty w naszej firmie, płacicie Państwo nie tylko za samą usługę i możliwość korzystania z naszego sprzętu. Również za naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas obsługi ponad tysiąca różnych wydarzeń.

E-mail

biuro@outdoor-events.pl

Telefon

+48 600 45 10 45

Dane firmy

NIP: 7272643112

Walewice 35

97-425 Zelów

Strefy eventowe

Granice stref eventowych a różne rodzaje namiotów Strefy eventowe jako podstawowym aspektem kreacji funkcjonalnej przestrzeni

Namioty typu „Spider”

Namioty typu „spider” to konstrukcje namiotowe o nietypowym kształcie. Wykorzystują pojedynczy centralny maszt (jednomasztowe) lub

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights