Namioty typu „Spider”

Namioty typu „spider” to konstrukcje namiotowe o nietypowym kształcie. Wykorzystują pojedynczy centralny maszt (jednomasztowe) lub trzy maszty (trójmasztowe) łącząc się w górnej części, tworzą charakterystyczną „pajęczą” konstrukcję. Namioty te często stosuje się w warunkach wymagających szybkiego montażu, lekkości i wytrzymałości na trudne warunki atmosferyczne.

Namiot typu „Spider” – jednomasztowy

Ten typ namiotu ma jeden centralny maszt, który rozciąga się do góry i rozwidlają się od niego elementy wspierające dach. Wzmacniają one konstrukcję i umożliwiają utrzymanie dachu w odpowiedniej formie. Namioty typy „spider” charakteryzują się szybkim montażem. Najczęściej wykorzystuje się je podczas wydarzeniach firmowych, w strefach relaksu, w zależy nam na tzw. efekcie WOW. Namioty „pająki” znajdujące się w naszej ofercie mają 12m średnicy.

Namiot „pająk” trójmasztowy

Ten rodzaj namiotu wykorzystuje trzy maszty, które łączą się w górnej części, tworząc trójkątną konstrukcję przypominającą pajęczą sieć. To zapewnia wyjątkową stabilność i przestrzeń wewnątrz namiotu. Namioty trójmasztowe wykorzystuje się większych wydarzeniach tj. bankietach, konferencjach jak i innych okolicznościach, gdzie potrzebna jest większa pojemność i komfort dla uczestników. Z powodzeniem zastępują zwykłe hale namiotowe. Ze względu na swój rozmiar (12x22m) z powodzeniem pomieści ponad 200osób.

Namioty typu „spider” są atrakcyjne ze względu na swoje niekonwencjonalne kształty, lekkość oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Z uwagi na względy bezpieczeństwa namioty te, kotwiczymy wyłącznie bezpośrednio do podłoża. Są one często dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów, co umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru, kształtu i dodatkowych opcji takich jak ścianki boczne, podłogi, oświetlenie czy dodatkowe wyposażenie w postaci ławostołów czy leżaków itp.

Ze względu na dużą powierzchnię, namioty te z powodzeniem, coraz częściej zastępują popularne hale namiotowe lub namioty halowe (potocznie nazywane „chińczykami”). Podobnie jak we wcześniej wspomnianych rodzajach zadaszeni, tak i w „pająkach” możemy zastosować podłogę.

Jak, że namioty „Spidery” zostały dobrze przyjęte przez naszych klientów, kto wie może z czasem rozszerzymy swoją ofertę o ich nowe rozmiary. Nam się podobają, mam nadzieję, że wam również. 🙂

Dlatego jeśli szukasz namiotów typu „Spider” lub innego sprzętu, skontaktuj się z nami, pomożemy w wyborze.

E-mail

biuro@outdoor-events.pl

Telefon

+48 600 45 10 45

Dane firmy

NIP: 7272643112

Walewice 35

97-425 Zelów

Strefy eventowe

Granice stref eventowych a różne rodzaje namiotów Strefy eventowe jako podstawowym aspektem kreacji funkcjonalnej przestrzeni

Namioty typu „Spider”

Namioty typu „spider” to konstrukcje namiotowe o nietypowym kształcie. Wykorzystują pojedynczy centralny maszt (jednomasztowe) lub

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights