Karpacka majówka – Rzeszów 2023

Karpacka Majówka

Już drugi raz, kiedy odwiedzamy z naszym sprzętem Rzeszów. Tym razem event odbywa się w trakcie długiego majowego weekendu. Trzy połączone ze sobą wydarzenia o charakterze wystawienniczo-kulturalnym. W programie wydarzeń każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na karpacką majówkę złożyły się następujące wydarzenia: Święto Paniagi, Jarmark Karpacki oraz Karpaty na Widelcu. Podczas tych kilku majowych dni odbyły się pokazy artystyczne, koncerty, warsztaty dla najmłodszych. Co więcej, 3 maja otwarta została część gastronomiczna, gdzie można było skosztować m. in. lokalnych specjałów, a gościem specjalnym i zarazem ambasadorem wydarzenia był Robert Makłowicz. 

Cała impreza odbywała się w malowniczej scenerii parku przy Zamku Lubomirskich w Rzeszowie. 

Na potrzeby tej realizacji dostarczyliśmy 56 namiotów, z czego większa część była podzielona. Dzięki temu stworzyliśmy przestrzeń dla 88 wystawców.  

Co więcej, nasze prace polegały również na zabezpieczeniu sprzętu i artykułów wystawców, poprzez zamontowanie ściany frontowej w godzinach wieczornych.

E-mail

biuro@outdoor-events.pl

Telefon

+48 600 45 10 45

Dane firmy

NIP: 7272643112

Walewice 35

97-425 Zelów

Strefy eventowe

Granice stref eventowych a różne rodzaje namiotów Strefy eventowe jako podstawowym aspektem kreacji funkcjonalnej przestrzeni

Namioty typu „Spider”

Namioty typu „spider” to konstrukcje namiotowe o nietypowym kształcie. Wykorzystują pojedynczy centralny maszt (jednomasztowe) lub

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights