Nowości w ofercie 2023

Namioty gwiazdy

Wiosna w Outdoor Events przyniesie wiele nowości. Zmieniamy, rozwijamy i rozszerzamy nasz ofertę
o nowe, z pewnością ciekawe propozycje. Jedną z nich będą namioty gwiazdy w rozmiarach fi 12m oraz 12x22m. Jak wszystkie nasze namioty i te będą w kolorze białym. Kupiliśmy je z myślą o kreacji gotowych stref na pikniki firmowe i rodzinne. Ze względu na ciekawy kształt namioty gwiazdy będą ozdobą każdego wydarzenia.

Strefa chill i kids

Kolejną propozycją będą gotowe produkty: strefa relaksu (w skład której, wejdą namioty gwiazdy, leżaki, skrzynki, pufy, oświetlenie dekoracyjne, opcjonalnie: mini scena) oraz strefa dla dzieci (namiot gwiazda, krzesełka, stoliki, pufy, mega gry planszowe: warcaby, chińczyk i inne, mega klocki, kolorowe girlandy – chorągiewki)

A na koniec coś extra!!!! Z racji tego, że właściciel Outdoor Events jest wielkim pasjonatem retro komputerów, konsol i gier, zdecydował się podzielić z innymi swoją pasją i udostępnić swoje zasoby do szerszego grona odbiorców np. podczas imprez firmowych, rodzinnych. Jeżeli jesteś ciekawy co ma w swojej kolekcji zachęcamy do kontaktu, napisz do nas lub zadzwoń.

E-mail

biuro@outdoor-events.pl

Telefon

+48 600 45 10 45

Dane firmy

NIP: 7272643112

Walewice 35

97-425 Zelów

Nowości w ofercie 2023

Namioty gwiazdy Wiosna w Outdoor Events przyniesie wiele nowości. Zmieniamy, rozwijamy i rozszerzamy nasz ofertę

Wyróżnia nas nie tylko know-how dopracowywane przez lata, ale również chęć tworzenia wydarzenia wspólnie z kreatorem danego eventu. Zobacz, jak bardzo pomożemy podczas organizacji imprezy, dostarczając namioty bankietowe, hale namiotowe lub namioty ekspresowe.

Verified by MonsterInsights